Hakkımızda

Firmamız Temizlik Sektöründe, Endüstriyel Temizlik Ürünleri, Plastik Ekipmanları ve Temizlik Malzemeleri Tasarımı, üretimi ve Pazarlama alanlarında özellikle ihracata dayalı hizmet vermektedir.

Ürünlerimiz, Alışveriş merkezleri, hastane, okul, yurt, fabrika, restaurant, otel, Ofis, Rezidans gibi işletmelerin temizlik hizmetlerinde kullanılır. Uluslararası standartlarda hijyene ve sağlıklı bir temizlik imkanına kavuşmanızı ve temizlik işlerini kolayca yapmanızı sağlar.Ürünlerimizi novaekipman® Markasıyla tüm Türkiyede Koçtaş Yapı Marketleri zincirinde ve burada bulabilirsiniz.

Firmamızın asıl merkezi Almanya olup Benelux, Fransa, Hollanda ve Avusturya gibi ülkelerde uzun zamandır genç ve dinamik kadromuzla novacleantools® Markasıyla pazarlanmaktadır.

Genel ilkemiz; kalıcı ürünler ve güncel fiyatlarla sektöre hizmet vermek, bununla birlikte tüketici memnuniyetini ön planda tutarak kaliteden taviz vermeden, daima yüksek kaliteyi hedefleyip, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırıp ve yeniliklerini müşterilerimize sunmaktır.

Genç bir firma olmamıza rağmen Müşterilerimizinde desteği ile Nova İstanbul E Ticaret ve İnternet Hizmetleri Sanayi Ticaret A.Ş. olarak sektörde dünya markası olma yolunda sağlam adımlarla ilerlemekteyiz.Şirketimiz Endüstriyel Temizlik Ürünleri ve Plastik Ekipmanları  ürünlerinde uluslararası ithalat ve ihracatta aktif bir şirkettir. 

Farklı ürün yelpazemizi internet sitemizden ziyaret edebilirisiniz.

Daha fazla bilgi için bizimle "iletişim bilgilerinden" irtibata geçebilirsiniz.

Teşekkürler

bankalar
kargoödemegüven