Hakkımızda

Firmamız Nova İstanbul eTicaret ve İnt. Hizm. San. Tic. A.Ş. Endüstriyel Temizlik Sektöründe, Hijyen Ekipmanları, tıbbi koruyucu ürünlerin yanı sıra hijyen ve temizlik ekipmanı üretiminde de aktiftir.
Faaliyet gösterdiğimiz her alanda ayrı ekipler oluşturduk. Uluslararası akredite ve sertifikalı fabrikalarla çalışıyoruz. 

Ürünlerimiz Hastaneler, Okullar, Belediyeler, Fabrikalar, Oteller, Havaalanları, Ordu, Polis ve çeşitli Devlet kurumlarında kullanılmaktadır. 
Ürünlerimiz, Uluslararası standartlara uygun sağlıklı bir temizlik ve hijyen seçeneği elde etmenizi ve bu faaliyetleri kolayca gerçekleştirmenizi sağlar.
Ürünlerimizi Türkiye'de novaekipman®, dünya pazarında novacleantools® markası ile bulabilirsiniz. Firmamız uluslararası ithalat ve ihracat alanında faaliyet gösteren aktif bir şirkettir.

Şirketimizin ana merkezi Almanya'dır ve Benelüks, Fransa, Hollanda ve Avusturya gibi ülkelerdeki genç ve dinamik çalışanlarımızla novacleantools® markası altında uzun süredir pazarlanmaktadır.
Genel ilkemiz; Müşteri memnuniyeti kaliteden ödün vermeden her zaman yüksek kaliteyi hedefleyen, sektördeki gelişmeleri sistematik olarak inceleyen ve yeniliklerini müşterilerimize sunan, uzun ömürlü ürünler ve uygun fiyatlarla sektöre hizmet etmek.

Müşterilerimizin desteğiyle genç bir şirket olmasına rağmen Nova İstanbul e-Ticaret A.Ş. sektörde global bir marka olarak kararlı bir şekilde ilerliyoruz.

Kuruluşumuzdan bu yana, müşterilerimize kaliteli hizmet verme anlayışı altında,  yüksek teknoloji çözümleri geliştirdik. Hizmet kalitemizi günden güne iyileştirmek için sürekli eğitimlerle çalışanlarımızın yetkinlik seviyesini artırdık. Müşterilerimize yakın ve güvenilir olma ilkesini benimsedik. Sosyal uygunluk ve çevre politikalarımızı akredite olmuş kuruluşlar aracılığıyla belgelendirdik. Değişen hijyen sektörüne uygun olarak doküman ve denetim süreçlerimizin sürekliliğini sağlama hedefini kendimiz belirledik.

Daha fazla bilgi için "iletişim bilgileri" ile bize ulaşabilirsiniz. Çeşitli ürünlerimizi novaekipman.com web sitemizde ziyaret edebilirsiniz.

Teşekkürler

 

bankalar
kargoödemegüven