Teslimat Şartları

Kargo ve Ödeme

Ürünlerimiz genellikle KargoBizden kampanyası dahilindedir, kampanya haricinde olan ürünler için aşağıdaki uygulama geçerlidir.

İstanbul içi kargolama ücreti  Kargo şirketlerinin geçerli Fiyat tarifesine göre uygulanır. 

İstanbul içi kargolama süresi ödeme alındıktan sonra adrese teslim ortalama 24 Saat olup Tüm TÜRKİYE içi  ve KKTC'ye kargolama süresi mesafeye göre adrese teslim en fazla 48 saattir. 
Diğer ülkelere uygulanan kargolama ücretleri ve süresi bilgilerine aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.


Genel olarak tüm müşterilerimize 750.- TL ve üzeri siparişlerde TÜRKİYE içi kargolama ücreti uygulanmaz.


- Teslimatla ilgili önemli bilgiler
 -
 
Kargonuzu teslim alırken, kargo yetkilisi yanınızdayken paketi kontrol etmenizi öneririz. Kutusu Hasar görmüş, yırtılmış, ıslanmış, ezilmiş veya ürünün bir kısmı dışarı çıkmış / eksik ürün tespit etmeniz durumunda; kargo yetkilisinden tutanak tutmasını talep ediniz bu sizin en doğal hakkınız ve ürünleri teslim almayınız. Tutanak tutulması, kargodaki problemin sizden değil, kargo firmasından kaynaklandığını gösterir. Tutanak sonucunda yeni ürün tarafınıza hemen gönderilecektir.
 
Kargoyu teslim aldıktan sonra yapılan eksik/hasar bildirimleri, tutanak olmadığı ya da ilk teslim anında hazırlanmadığı için incelemeye bağlı olarak reddedilebilir.


 
Ürünü; faturası, orijinal kutusu, orijinal ambalajı, birlikte gönderilen dokümanları ve tüm aksesuarları ile göndermeniz gerekmektedir. Kullanılmamış ve tekrar satıla bilirliği bozulmamış ürünlerin iadesi kabul edilmektedir.

 Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmaması ya da koli bandı kullanılmamasını rica ederiz. Aksi halde iade işlemi gerçekleştirilemeyecektir.
 
Kullanım sırasında vücuda temas eden ürünler (çorap, iç çamaşırı, kulaklık, bijuteri, vb.), kozmetik ürünler, elektronik kişisel bakım ürünleri hijyenik sebeplerle iade edilememektedir.
 
Bazı tek kullanımlık ürünlerin orijinal ambalajının açılması halinde iadeleri gerçekleşmemektedir.


 
Kullanıcı hatası ile (düşme, çarpma, vb.) hasar gören ürünler iade alınamamaktadır.


 
İade işlemlerinde, faturanın tüm nüshalarının (2 nüsha) ürünle birlikte gönderilmesi gerekir.

© 2014 Nova İstanbul E Ticaret ve İnternet Hizmetleri Sanayi Ticaret A.Ş.

bankalar
kargoödemegüven